Znajdź autobus z Szczecin do Inowrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Inowrocław
z41 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 41 zł
Czas podróży 9 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 07:10
Ostatni odjazd: 10:10
Odległość 257km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Inowrocław

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Szczecin do Inowrocław.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Szczecin do Inowrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 27,73 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 9,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Szczecin do Inowrocław wyjeżdżają ze stacji Szczecin Station, Szczecin Warzymice and Szczecin Goleniów Airport i przyjeżdżają na stację Inowrocław, Dworzec Autobusowy.


Jako że podróż z Szczecin do Inowrocław nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Szczecin do Inowrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Inowrocław z Szczecin?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Inowrocław. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Inowrocław w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Inowrocław z Szczecin, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

O której odjeżdżają autobusy do Inowrocław?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 07:06, a ostatni o 11:08. Podróż trwa średnio 9 hours and 42 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 9 hours and 30 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Szczecin do Inowrocław?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Inowrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.