Znajdź autobus z Szczecin do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 119,65zł
Czas podróży 11 h 43 min
Połączenia dla każdego dnia 16
Pierwszy odjazd: 00:59
Ostatni odjazd: 22:10
Odległość 527km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Kraków

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Szczecin do Kraków.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Szczecin do Kraków?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Szczecin do Kraków od 27,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Szczecin do Kraków wynoszą średnio 23,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Szczecin i Kraków?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Szczecin do Kraków to Szczecin Station and Szczecin Goleniów Airport i Kraków MDA and Kraków Airport.

Cena biletu Szczecin - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
42,72 zł47,00 zł Więcej 42,72 zł Więcej 47,00 zł Więcej
39,00 zł316,45 zł Więcej 57,52 zł Więcej 39,13 zł Więcej

Autobusy z Szczecin do Kraków


Jako że podróż z Szczecin do Kraków nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Oto nasza wskazówka dla tak długich podróży: sprawdź loty do Kraków lub, jeśli Twój budżet jest ograniczony, sprawdź autobusy lub pociągi nocne, aby wykorzystać czas w ciągu dnia na zwiedzanie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kraków z Szczecin?

Na trasie z Szczecin do Kraków dostępnych jest 16 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 12 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kraków w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Szczecin do Kraków, dostępnych jest 16 połączeń autobusowych dziennie. 12 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 4 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Szczecin do Kraków?

Średnia długość podróży to 10 hours and 21 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w 8 hours and 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:10, a ostatni o 18:10.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Szczecin do Kraków?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Szczecin do Kraków.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.