Znajdź autobus z Szczecin do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,70 zł
Czas podróży 13 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:35
Ostatni odjazd 15:10
Odległość 381 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Łódź

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Łódź. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Łódź?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 150,29 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 31,70 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 79 zł 79 zł Więcej Więcej

Autobusy z Szczecin do Łódź

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Szczecin - Łódź?

Podróż z Szczecin do Łódź zajmuje około 13 h 36 min, lub nawet :6 h 40 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Szczecin o 05:35, a ostatni o 15:10.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Podróż autobusem do Szczecin z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Szczecin do Łódź dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Szczecin do Łódź, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.