Znajdź autobus z Szczecin do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 74,74 zł
Czas podróży 17 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 18:15
Ostatni odjazd 05:40
Odległość 595 km

Autobusem z Szczecin do Lublin: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Szczecin do Lublin?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Szczecin do Lublin za jedyne 74,74 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 162,71 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 82 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Szczecin do Lublin

O której odjeżdżają autobusy do Lublin?

Podróż z Szczecin do Lublin zajmuje około 17 h 29 min, lub nawet :13 h 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Szczecin o 18:15, a ostatni o 05:40.

Na tak długich dystansach, podróż autobusem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź alternatywy lotnicze: przy odrobinie szczęścia znajdziesz tanie bilety z Szczecin do Lublin i dostaniesz się na miejsce dużo szybciej!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Lublin?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Lublin. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Lublin z Szczecin, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.