Znajdź autobus z Szczecin do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Lublin
z118 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 118 zł
Czas podróży 17 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:35
Ostatni odjazd: 18:15
Odległość 595km

Autobusem z Szczecin do Lublin: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Lublin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Lublin?

Bilety autobusowe z Szczecin do Lublin kosztują średnio 96,85 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Szczecin do Lublin za jedyne 25,99 zł.

Jak nazywają się stacje w Szczecin i Lublin?

Przy podróży na trasie z Szczecin do Lublin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Szczecin Station, Szczecin Warzymice and Szczecin Goleniów Airport oraz Lublin.

Cena biletu Szczecin - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
253 zł196 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Szczecin do Lublin


Jako że podróż z Szczecin do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Oto nasza wskazówka dla tak długich podróży: sprawdź loty do Lublin lub, jeśli Twój budżet jest ograniczony, sprawdź autobusy lub pociągi nocne, aby wykorzystać czas w ciągu dnia na zwiedzanie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Szczecin?

Kiedy odjeżdżają autobusy do Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 05:10, a ostatni o 18:10. Podróż trwa średnio 17 hours and 42 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 16 hours and 39 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Szczecin - Lublin?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Szczecin do Lublin.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.