Znajdź autobus z Szczecin do Poznań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Poznań
z16 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 16 zł
Czas podróży 4 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 06:15
Ostatni odjazd: 19:10
Odległość 196km

Znajdź swój autobus z Szczecin do Poznań na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Szczecin do Poznań za jedyne 3,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 83,33 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Szczecin do Poznań?

Autobusy na trasie Szczecin - Poznań wyjeżdżają ze stacji Szczecin Warzymice, Szczecin Station and Szczecin Goleniów Airport i przyjeżdżają na stację Poznań.

Cena biletu Szczecin - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
32 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
127 zł100 zł Więcej Więcej Więcej 100 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Szczecin do Poznań, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Poznań?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Poznań z Szczecin, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 07:10, a ostatni o 19:10. Podróż trwa średnio 7 hours and 40 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 20 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Szczecin do Poznań?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Szczecin do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.