Znajdź autobus z Szczecin do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,92zł
Czas podróży 4 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 09:25
Ostatni odjazd: 22:10
Odległość 196km

Znajdź swój autobus z Szczecin do Poznań na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Szczecin do Poznań za jedyne 3,49 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 25,75 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Szczecin do Poznań?

Autobusy na trasie Szczecin - Poznań wyjeżdżają ze stacji Dworzec Autobusowy, Płonia, Oś. Słoneczne, Szczecin Goleniów Airport and Szczecin Station i przyjeżdżają na stację Dworzec Autobusowy and Poznań.

Cena biletu Szczecin - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
72 zł Więcej 30 zł Więcej 29 zł Więcej Więcej
30 zł15 zł26 zł26 zł15 zł Więcej Więcej

Autobusy z Szczecin do Poznań


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Szczecin do Poznań, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Poznań?

Na trasie z Szczecin do Poznań, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Na trasie z Szczecin do Poznań dostępnych jest 3 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 09:07, a ostatni o 22:02. Podróż trwa średnio 4 hours and 52 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 25 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Szczecin do Poznań?

Do partnerów virail należy również PKS SZCZECIN and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Szczecin do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.