Znajdź autobus z Szczecin do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,62zł
Czas podróży 4 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 09:25
Ostatni odjazd: 22:10
Odległość 196km

Znajdź swój autobus z Szczecin do Poznań na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Poznań. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Poznań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Szczecin do Poznań za jedyne 5,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 27,00 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Szczecin do Poznań?

Autobusy na trasie Szczecin - Poznań wyjeżdżają ze stacji Szczecin Station, Szczecin Goleniów Airport, Dworzec Autobusowy, Płonia and Oś. Słoneczne i przyjeżdżają na stację Poznań and Dworzec Autobusowy.

Cena biletu Szczecin - Poznań dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł34 zł Więcej 15 zł30 zł30 zł26 zł
20 zł19 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Szczecin do Poznań


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Szczecin do Poznań, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Poznań?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Poznań. Większą część tych połączeń, dokładniej 6, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Poznań w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Szczecin do Poznań, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. 3 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 6 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Szczecin do Poznań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Szczecin o 09:07, a ostatni o 22:07. Podróż trwa średnio 4 hours and 33 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 3 hours and 25 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Szczecin do Poznań?

Do partnerów virail należy również FlixBus and PKS SZCZECIN, oferujący przewozy na trasie z Szczecin do Poznań.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.