Znajdź autobus z Szczecin do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 81,54 zł
Czas podróży 17 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 02:10
Ostatni odjazd 19:10
Odległość 636 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Rzeszów

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Szczecin do Rzeszów.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Szczecin do Rzeszów?

Bilety autobusowe z Szczecin do Rzeszów kosztują średnio 139,81 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Szczecin do Rzeszów za jedyne 81,54 zł.

Autobusy z Szczecin do Rzeszów

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Szczecin - Rzeszów?

Pierwszy autobus do Rzeszów odjeżdża o 02:10, a ostatni o 19:10. Podróż trwa 17 h 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :13 h 5 min.

Kiedy podróżujesz na długich dystansach, jazda autobusem może być długa i nużąca. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz znaleźć tańsze opcje rezerwując loty u przewoźników niskokosztowych.

Podróż autobusem do Szczecin z Rzeszów: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Szczecin do Rzeszów dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 6 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Rzeszów z Szczecin, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.