Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Szczecin do Zabrze Starting from 81,54 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Odkryć

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Szczecin do Zabrze

Jeśli szukasz biletów z Szczecin do Zabrze w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Szczecin do Zabrze?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 135,59 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 81,54 zł.



Przejazd autobusowy z Szczecin do Zabrze: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również Flixbus, oferujący przewozy na trasie z Szczecin do Zabrze.

Szczecin do Zabrze przez autobus

Najlepsza cena 81,54 zł
Czas podróży 11 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 09:00
Ostatni odjazd 18:10
Odległość 451 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
4
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
81,54 zł
Cena maksymalna
176,77 zł

Szczecin - Zabrze

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

87 zł

Data
Czwartek 25 Listopad 2021
PKP-logo
Szczecin Train Station - Zabrze Train Station
15:10 - 22:42
PKP
31h 32min
Przesiadki
CO2: 16.24kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 10 h 55 min
Szczecin station - Zabrze Rondo Sybirakow
18:10 - 05:05
90,61 zł
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 12 h 40 min
Szczecin station - Zabrze Rondo Sybirakow
09:20 - 22:00
108,75 zł
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 12 h 25 min
Szczecin station - Zabrze Rondo Sybirakow
09:00 - 21:25
176,77 zł
Flixbus-logo
Flixbus
1 change
Czas podróży: 12 h 12 min
Warzymice, Osiedle Kresy - Zabrze Rondo Sybirakow
09:13 - 21:25
176,77 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Zabrze?

Pierwszy autobus do Zabrze odjeżdża o 09:00, a ostatni o 18:10. Podróż trwa 11 h 56 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :10 h 55 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Szczecin do Zabrze?

Autobusy na trasie Szczecin - Zabrze wyjeżdżają ze stacji Szczecin station and Warzymice, Osiedle Kresy i przyjeżdżają na stację Zabrze Rondo Sybirakow.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Szczecin do Zabrze, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Szczecin do Zabrze?

Dostępnych jest 4 połączeń autobusowych na trasie z Szczecin do Zabrze. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zabrze w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Zabrze z Szczecin, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

  • GetYourGuide

  • Rentalcars.com

  • Booking.com 5% cashback