Znajdź autobus z Tarnobrzeg do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 33 zł
Czas podróży 2 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 07:42
Ostatni odjazd: 18:05
Odległość 98km

Autobusem z Tarnobrzeg do Lublin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Tarnobrzeg do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Tarnobrzeg do Lublin?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Tarnobrzeg do Lublin od 7,72 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Tarnobrzeg do Lublin wynoszą średnio 18,31 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Tarnobrzeg do Lublin wyjeżdżają ze stacji Tarnobrzeg Bus Station, Ul. Adama Mickiewicza 40, Ul. Mickiewicza, Dw. PKS and Tarnobrzeg Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Al. Sikorskiego, Rondo Krwiodawców, Al. Kraśnicka, Szpital Wojewódzki, Al. Tysiąclecia, Dw. Autobusowy, Lublin Dworzec Główny Autobusowy and Al. Tysiąclecia 6.

Autobusy z Tarnobrzeg do Lublin


Jako że podróż z Tarnobrzeg do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Tarnobrzeg do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Tarnobrzeg?

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Tarnobrzeg - Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Tarnobrzeg o 07:10, a ostatni o 18:10. Podróż trwa średnio 2 hours and 33 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 25 minutes.

Przejazd autobusowy z Tarnobrzeg do Lublin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również Trans-Bus, TRANS-BUS and Softtravel, oferujący przewozy na trasie z Tarnobrzeg do Lublin.