Znajdź autobus z Tarnobrzeg do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 20,95zł
Czas podróży 2 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 07:42
Ostatni odjazd: 18:05
Odległość 98km

Autobusem z Tarnobrzeg do Lublin: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Tarnobrzeg do Lublin w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Tarnobrzeg do Lublin?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Tarnobrzeg do Lublin od 4,90 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Tarnobrzeg do Lublin wynoszą średnio 1.022,45 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Tarnobrzeg do Lublin wyjeżdżają ze stacji Ul. Mickiewicza, Dw. PKS, Tarnobrzeg Dworzec Autobusowy, Ul. Adama Mickiewicza 40, Tarnobrzeg Dworzec Autobusowy and Krosno, D.A. Ul. Naftowa i przyjeżdżają na stację Al. Sikorskiego, Rondo Krwiodawców, Al. Kraśnicka, Szpital Wojewódzki, Al. Tysiąclecia, Dw. Autobusowy, Lublin Dworzec Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6, Lublin Dworzec Główny Autobusowy, Al. Tysiąclecia 6 and Krosno, D.A. Ul. Naftowa.

Cena biletu Tarnobrzeg - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł14 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 20 zł Więcej Więcej Więcej 20 zł Więcej

Jako że podróż z Tarnobrzeg do Lublin nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Tarnobrzeg do Lublin, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lublin z Tarnobrzeg?

Na trasie z Tarnobrzeg do Lublin, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Tarnobrzeg do Lublin, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Tarnobrzeg - Lublin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Tarnobrzeg o 07:10, a ostatni o 18:04. Podróż trwa średnio 2 hours and 31 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 27 minutes.

Przejazd autobusowy z Tarnobrzeg do Lublin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również TRANS-BUS, Trans-Bus and Softtravel oferujący przejazdy do Lublin.