Znajdź autobus z Tarnów do Poznań

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 36,23 zł
Czas podróży 16 h 33 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 00:40
Ostatni odjazd 08:30
Odległość 388 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Tarnów do Poznań

Jeśli szukasz biletów z Tarnów do Poznań w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Tarnów do Poznań?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Tarnów to Poznań from 36,23 zł, while the average price is 250,78 zł.

Autobusy z Tarnów do Poznań

O której odjeżdżają autobusy do Poznań?

Podróż z Tarnów do Poznań zajmuje około 16 h 33 min, lub nawet :8 h 45 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Tarnów o 00:40, a ostatni o 08:30.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Tarnów do Poznań?

Na trasie z Tarnów do Poznań dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 1 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.