Znajdź autobus z Toruń do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z13 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13 zł
Czas podróży 2 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 02:10
Ostatni odjazd: 20:25
Odległość 149km

Autobusem z Toruń do Gdańsk: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Toruń do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Toruń do Gdańsk?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Toruń to Gdańsk from 2,99 zł, while the average price is 50,10 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Toruń do Gdańsk?

Przy podróży na trasie z Toruń do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, D.A, Toruń Miasto and Toruń oraz D.A. Ul. 3-ego Maja, Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Toruń - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17 zł26 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
30 zł26 zł19 zł Więcej Więcej 19 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Toruń do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Toruń?

Na trasie z Toruń do Gdańsk, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Toruń do Gdańsk, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 6, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Toruń do Gdańsk?

Podróż z Toruń do Gdańsk zajmuje około 2 hours and 19 minutes, lub nawet 2 hours and 5 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Toruń o 02:07, a ostatni o 14:11.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Toruń do Gdańsk?

Z przewoźnikiem LIDER and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Toruń do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.