Znajdź autobus z Toruń do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z12,79zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 12,79zł
Czas podróży 2 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 17
Pierwszy odjazd: 02:10
Ostatni odjazd: 20:25
Odległość 149km

Autobusem z Toruń do Gdańsk: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Toruń do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Toruń do Gdańsk?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Toruń to Gdańsk from 2,99 zł, while the average price is 50,10 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Toruń do Gdańsk?

Przy podróży na trasie z Toruń do Gdańsk, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, D.A, Toruń Miasto, Toruń and Torun Dw. PKP, oraz D.A. Ul. 3-ego Maja, Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12.

Cena biletu Toruń - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
8,55 zł12,83 zł Więcej 17,11 zł Więcej Więcej Więcej
42,72 zł25,62 zł12,79 zł25,62 zł Więcej Więcej 14,92 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Toruń do Gdańsk, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Toruń?

Na trasie z Toruń do Gdańsk, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 9 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Toruń do Gdańsk, dostępnych jest 9 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 9, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Toruń do Gdańsk?

Podróż z Toruń do Gdańsk zajmuje około 2 hours and 20 minutes, lub nawet 2 hours and 5 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Toruń o 02:07, a ostatni o 18:07.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Toruń do Gdańsk?

Z przewoźnikiem LIDER and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Toruń do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.