Znajdź autobus z Toruń do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13,56 zł
Czas podróży 2 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 05:50
Ostatni odjazd 18:35
Odległość 149 km

Znajdź połączenie autobusowe z Toruń do Gdańsk na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Toruń do Gdańsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Toruń do Gdańsk?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Toruń to Gdańsk from 13,56 zł, while the average price is 36,05 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 59 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Toruń do Gdańsk

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Toruń do Gdańsk?

Podróż z Toruń do Gdańsk zajmuje około 2 h 29 min, lub nawet :2 h 5 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Toruń o 05:50, a ostatni o 18:35.

Jako że podróż z Toruń do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gdańsk z Toruń?

Na trasie z Toruń do Gdańsk dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Toruń do Gdańsk, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.