Znajdź autobus z Toruń do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z16,21zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 16,21zł
Czas podróży 2 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 02:10
Ostatni odjazd: 23:50
Odległość 152km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Toruń do Łódź

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Toruń do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Toruń do Łódź?

Jak nazywają się stacje w Toruń i Łódź?

Autobusy na trasie Toruń - Łódź wyjeżdżają ze stacji Toruń, Toruń Miasto, Torun Train Station, Torun Central Bus Station and Torun Bus Station, Ul. Generala Jana Henryka Dabrowskiego 8/24 i przyjeżdżają na stację Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Fabryczna Bus Station, Lodz Kaliska Bus Station and Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227.

Cena biletu Toruń - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
17 zł Więcej 21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
30 zł Więcej 26 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Toruń?

Na trasie z Toruń do Łódź, dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Toruń do Łódź, dostępnych jest 4 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 4, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 02:09, a ostatni o 23:08. Podróż trwa 2 hours and 38 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 25 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Toruń do Łódź?

Do partnerów virail należy również FlixBus, Leo Express and AD Euro-Trans, oferujący przewozy na trasie z Toruń do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.