Znajdź autobus z Wałbrzych do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4 zł
Czas podróży 1 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 05:55
Ostatni odjazd: 06:15
Odległość 64km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Wałbrzych do Wrocław

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Wałbrzych do Wrocław.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Wałbrzych do Wrocław?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 3,24 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 0,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Wałbrzych do Wrocław to Walbrzych Podzamcze Wieniawskiego, Walbrzych Sikorskiego and Szczawno-Zdroj Solicka i Wrocław DA, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wroclaw Airport.

Cena biletu Wałbrzych - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
9 zł9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Wałbrzych do Wrocław


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Wałbrzych do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wrocław z Wałbrzych?

Na trasie z Wałbrzych do Wrocław, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Wałbrzych do Wrocław, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Podróż z Wałbrzych do Wrocław zajmuje około 2 hours and 2 minutes, lub nawet 1 hour and 35 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Wałbrzych o 05:03, a ostatni o 06:03.

Przejazd autobusowy z Wałbrzych do Wrocław: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Wałbrzych do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.