Znajdź autobus z Warszawa do Lubań

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Lubań

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21 zł
Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 18
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 21:55
Odległość 413km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lubań

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Lubań z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Lubań?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Lubań za jedyne 5,00 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 6,75 zł.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Lubań?

Autobusy z Warszawa do Lubań wyjeżdżają ze stacji Warsaw Chopin Airport and Warsaw Modlin Airport i przyjeżdżają na stację Warsaw City Centre (Palace Of Culture).

Autobusy z Warszawa do Lubań


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Lubań, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Lubań?

Na trasie z Warszawa do Lubań, dostępnych jest 18 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 18 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Lubań, dostępnych jest 18 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 18, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Lubań?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:05, a ostatni o 18:05. Podróż trwa średnio 42 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 25 minutes.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Lubań: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również OKBus / ModlinBus, oferujący przejazdy do Lubań.