• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Wiedeń do Olsztyn

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Olsztyn

Znajdź połączenie autobusowe z Wiedeń do Olsztyn na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Wiedeń do Olsztyn w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Przejazd autobusowy z Wiedeń do Olsztyn: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Flixbus, oferujący przejazdy do Olsztyn.

Wiedeń do Olsztyn przez autobus

Odległość 683 km

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
-
Przewoźnicy
1
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Wiedeń - Olsztyn

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

276,63 zł

Data
Niedziela 26 Wrzesień 2021
OBB-logo
Wien - Rennweg - Olsztyn - Zachodni
23:04 - 21:23
OBB
22h 19min
Przesiadki
CO2: 24.59kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 17 h 50 min
Vienna Central Station (International Busterminal) - Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
21:15 - 15:05
120,09 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 18 h 5 min
Vienna Central Station (International Busterminal) - Olsztyn, Dworzec Główny - przystanek miejski
21:15 - 15:20
120,09 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 17 h 40 min
Vienna Erdberg (VIB) - Olsztyn, Dworzec Główny - przystanek miejski
21:40 - 15:20
120,09 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 17 h 25 min
Vienna Erdberg (VIB) - Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
21:40 - 15:05
120,09 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 23 h 15 min
Vienna Erdberg (VIB) - Olsztyn, Dworzec Główny - przystanek miejski
08:30 - 07:45
276,13 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 22 h 57 min
Vienna Erdberg (VIB) - Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego
08:30 - 07:27
276,13 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wiedeń do Olsztyn?

Podróż autobusem z Wiedeń do Olsztyn trwa . Pierwszy autobus odjeżdża z Wiedeń o FSTD, a ostatni o .

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Wiedeń do Olsztyn?

Przy podróży na trasie z Wiedeń do Olsztyn, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Vienna Central Station (International Busterminal) and Vienna Erdberg (VIB) oraz Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego and Olsztyn, Dworzec Główny - przystanek miejski.

Na tak długich dystansach, jazda autobusem trwa dłużej niź podróż innymi środkami transportu. Poszukaj lotów do Olsztyn: jeśli będziesz rezerwować z wyprzedzeniem, możesz znaleźć bardzo tanie bilety!

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Wiedeń do Olsztyn?

Na trasie do Olsztyn z Wiedeń dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.