Znajdź autobus z Włocławek do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26,94zł
Czas podróży 1 h 43 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 13:10
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 104km

Autobusem z Włocławek do Łódź: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Włocławek do Łódź.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Włocławek do Łódź?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Włocławek do Łódź od 6,30 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Włocławek do Łódź wynoszą średnio 16,28 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Włocławek do Łódź?

Autobusy z Włocławek wyjeżdżają ze stacji Wloclawek Dworzec Autobusowy, Wloclawek Dworzec Autobusowy , Ul. Stefana Okrzei 65, Wloclawek Central Bus Station and Wloclawek i przyjeżdżają na stację Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Kaliska Bus Station, Lodz Fabryczna Bus Station and Lodz (Łódź) Fabryczna.

Autobusy z Włocławek do Łódź


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Włocławek do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Włocławek z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Włocławek do Łódź dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Włocławek do Łódź, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 13:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa 2 hours and 32 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 43 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Włocławek - Łódź?

Wsród wielu partnerów virail jest również AD Eurotrans, Plominski, Leo Express and FlixBus oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.