Znajdź autobus z Włocławek do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Łódź
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 1 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 13:10
Ostatni odjazd: 23:00
Odległość 104km

Autobusem z Włocławek do Łódź: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Włocławek do Łódź.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Włocławek do Łódź?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Włocławek do Łódź od 2,49 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Włocławek do Łódź wynoszą średnio 1.313,75 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Włocławek do Łódź?

Autobusy z Włocławek wyjeżdżają ze stacji Wloclawek Central Bus Station, Wloclawek Dworzec Autobusowy , Ul. Stefana Okrzei 65, Wloclawek and Wloclawek Dworzec Autobusowy i przyjeżdżają na stację Lodz Kaliska Bus Station, Lodz Fabryczna Bus Station, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz (Łódź) Fabryczna and Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska.


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Włocławek do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Włocławek z Łódź: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Włocławek do Łódź, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Włocławek do Łódź, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 13:10, a ostatni o 23:11. Podróż trwa 2 hours and 19 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 43 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Włocławek - Łódź?

Wsród wielu partnerów virail jest również Leo Express, FlixBus, AD Eurotrans, Plominski, Filkar Travel Sp. Z O.o. and AD Euro-Trans oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.