Autobus Wrocław - Katowice ceny od 10,76 zł

Rozpocząć z
10,76 zł
Odkryć

Wrocław do Katowice przez autobus

Podróż z Wrocław do Katowice przez autobus wynosi 169 km i zajmuje 2 godz. i 56 min. Dziennie odbywa się 25 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Wrocław do Katowice przez autobus za jedyne 10,76 zł lub aż 133,72 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 10,76 zł.

Najniższa cena10,76 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 56 min
Połączenie dziennie25
Najniższa cena10,76 zł
Wyzsza cena133,72 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:55
Dystans169 km
OdjazdWrocław
PrzyjazdKatowice
PrzewoźnicyInter, FlixBus

Autobus Bilety od Wrocław do Katowice

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Autobusem z Wrocław do Katowice: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Wrocław do Katowice w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Wrocław do Katowice?

Bilety autobusowe z Wrocław do Katowice kosztują średnio 45,02 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Wrocław do Katowice za jedyne 10,76 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Wrocław do Katowice?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Katowice.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wrocław do Katowice?

Podróż autobusem z Wrocław do Katowice trwa 2 godz. i 56 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:55. Średnia długość podróży to 2 godz. i 56 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w :2 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:55.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Wrocław do Katowice?

Autobusy z Wrocław do Katowice wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Podróż autobusem do Wrocław z Katowice: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Wrocław do Katowice dostępnych jest 25 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 22 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Katowice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Wrocław do Katowice autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Wrocław do Katowice dostępnych jest 25 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Wrocław do Katowice

Tanie bilety autobus od Wrocław do Katowice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Wrocław do Katowice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Wrocław do Katowice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Wrocław do Katowice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Wrocław do Katowice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 17,18 zł do 22,58 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 24% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Wrocław do Katowice

Najtańsze bilety autobusowe Wrocław - Katowice można znaleźć już za 16,85 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 23,83 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 31,80 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Katowice

Podróżując autobusem do Katowice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie Inter, FlixBus and Neobus od Wrocław do Katowice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Wrocław do Katowice przez bus.
Udogodnienia Inter FlixBus Neobus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
air_con Klimatyzacja check check cross
wifi WiFi cross check cross
luggage Bagaż cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check cross

Wrocław do Katowice Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
11.83kg
Autobus
12.68kg
Lot
33.8kg
Samochód
27.04kg

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Wrocław do Katowice?
Bilet autobus z Wrocław do Katowice to 45,02 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 10,76 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Wrocław do Katowice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Wrocław do Katowice, to 10,76 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Wrocław a Katowice przez autobus?
Wrocław do Katowice to 169 km.
Jak długo trwa autobus między Wrocław a Katowice?
Wrocław do Katowice to średnio 2 godz. i 56 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 25 min.
Jakie firmy działają od Wrocław do Katowice?
Wrocław do Katowice jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Inter, FlixBus and Neobus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Wrocław na Katowice?
Wrocław do Katowice ma średnio 25 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Wrocław do Katowice?
Najwcześniejszy autobus od Wrocław do Katowice rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Wrocław do Katowice?
Najnowszy autobus od Wrocław do Katowice odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Wrocław do Katowice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 10,76 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Wrocław do Katowice?
Istnieje średnio 22 z Wrocław, aby przejść do Katowice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Wrocław a Katowice przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Wrocław a Katowice to 2 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Wrocław do Katowice?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Wrocław a Katowice.
Jakie są emisje CO2 dla Wrocław do Katowice przez autobus?
Podróż autobus z Wrocław do Katowice generuje 12.68kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Wrocław

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Wrocław

Trasy międzynarodowe z Wrocław i okolic

Inne miejsca docelowe z Wrocław

Główne połączenia kolejowe do Katowice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy