• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Wrocław do Koszalin

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Koszalin

Autobusem z Wrocław do Koszalin: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Wrocław do Koszalin. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Wrocław do Koszalin?

Bilety autobusowe z Wrocław do Koszalin kosztują średnio 81,70 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Wrocław do Koszalin za jedyne 54,37 zł.Przejazd autobusowy z Wrocław do Koszalin: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również Flixbus, Ekspres bus, Polbus pks sp z o o and Polbus pks, oferujący przewozy na trasie z Wrocław do Koszalin.

Wrocław do Koszalin przez autobus

Najlepsza cena 63,44 zł
Czas podróży 7 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 01:15
Ostatni odjazd 01:15
Odległość 349 km

Cena biletu Wrocław - Koszalin dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
82 zł
77,09 zł
Więcej
Więcej
Więcej
79 zł
Więcej
63,44 zł
81,58 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
72,56 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez bus

połączenia
2
Przewoźnicy
4
Cena minimalna
54,37 zł
Cena maksymalna
208,52 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 7 h 5 min
Wrocław DA - Koszalin, Dworzec Autobusowy
01:15 - 08:20
81,58 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Wrocław - Koszalin?

Pierwszy autobus odjeżdża z Wrocław o 01:15, a ostatni o 01:15. Podróż trwa średnio 7 h 4 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 h 35 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Wrocław do Koszalin?

Przy podróży na trasie z Wrocław do Koszalin, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Wroclaw Nadodrze railway station, Powstancow Wielkopolskich Square, Wroclaw Wroclaw bus station, Sucha St 1, Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha 1,, Wrocław (Gare routière) and Wrocław DA oraz Koszalin Railway Station, Al. Armii Krajowej, Koszalin Bus station, ul. Zwyciestwa 1, Koszalin D.A., and Koszalin, Dworzec Autobusowy.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Wrocław do Koszalin, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Koszalin z Wrocław?

Na trasie z Wrocław do Koszalin dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Koszalin w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Wrocław do Koszalin dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.