Znajdź autobus z Wrocław do Legnica

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 16,68zł
Czas podróży 1 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:50
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 62km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Legnica

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Legnica w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Wrocław do Legnica?

Bilety autobusowe z Wrocław do Legnica kosztują średnio 2,70 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Wrocław do Legnica za jedyne 3,90 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Wrocław do Legnica to Wrocław DA, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wroclaw Airport i Legnica.

Cena biletu Wrocław - Legnica dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
5 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 5,41 zł Więcej
14,92 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 14,92 zł8,51 zł

Autobusy z Wrocław do Legnica


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Wrocław do Legnica, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Wrocław do Legnica, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Legnica z Wrocław?

Na trasie z Wrocław do Legnica dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 3 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Wrocław do Legnica, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wrocław do Legnica?

Średnia długość podróży to 1 hour and 45 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Legnica w 1 hour and 10 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:11, a ostatni o 21:11.

Przejazd autobusowy z Wrocław do Legnica: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również FlixBus oferujący przejazdy do Legnica.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.