Znajdź autobus z Wrocław do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 68,38zł
Czas podróży 3 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 51
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 18:50
Odległość 184km

Znajdź swój autobus z Wrocław do Łódź na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Wrocław do Łódź z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Wrocław do Łódź?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Wrocław do Łódź od 15,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Wrocław do Łódź wynoszą średnio 19,49 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Wrocław do Łódź?

Przy podróży na trasie z Wrocław do Łódź, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wrocław DA oraz Lodz (Łódź) Fabryczna.

Cena biletu Wrocław - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł11 zł19 zł30 zł19 zł11 zł30 zł
20 zł Więcej Więcej 36 zł22 zł Więcej 40 zł

Autobusy z Wrocław do Łódź


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Wrocław do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Łódź z Wrocław?

Na trasie z Wrocław do Łódź dostępnych jest 51 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 33 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 18 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Łódź w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Wrocław do Łódź, dostępnych jest 51 połączeń autobusowych dziennie. 18 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 33 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Łódź?

Pierwszy autobus odjeżdża z Wrocław o 10:11, a ostatni o 12:11. Podróż trwa średnio 3 hours and 5 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 2 hours and 55 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Wrocław - Łódź?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Łódź.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.