Znajdź autobus z Wrocław do Międzywodzie

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Międzywodzie

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 388,80zł
Czas podróży 7 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 18:45
Ostatni odjazd: 22:40
Odległość 359km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Międzywodzie

Jeśli szukasz biletów z Wrocław do Międzywodzie w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Wrocław do Międzywodzie?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Wrocław do Międzywodzie od 388,80 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Wrocław do Międzywodzie wynoszą średnio 402,40 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Wrocław do Międzywodzie?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Wrocław do Międzywodzie to Wroclaw Airport, Wrocław DA, Dworzec Autobusowy Wrocław - Centralny Ul. Sucha 1 Stan. 3, Wroclaw Przystanek, Ul. Sieradzka and Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1 i Miedzywodzie, Przyst. Autobusowy Przy Drodze Nr 102, Ul. Armii Krajowej, Miedzywodzie Obowiązkowa Rezerwacja Telefoniczna: 661 333 333, and Miedzywodzie Przyst. Autobusowy Przy Drodze Nr 102, Ul. Armii Krajowej,.


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Wrocław do Międzywodzie?

Na trasie z Wrocław do Międzywodzie, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Wrocław do Międzywodzie, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Wrocław - Międzywodzie?

Podróż z Wrocław do Międzywodzie zajmuje około 8 hours and 17 minutes, lub nawet 6 hours and 55 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Wrocław o 18:07, a ostatni o 22:08.

Przejazd autobusowy z Wrocław do Międzywodzie: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, MOKRZYCKI-BUS and LIDER, oferujący przejazdy do Międzywodzie.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.