Znajdź autobus z Wrocław do Olsztyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,85zł
Czas podróży 11 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 20
Pierwszy odjazd: 02:30
Ostatni odjazd: 15:00
Odległość 379km

Znajdź swój autobus z Wrocław do Olsztyn na virail

Jeśli szukasz biletów z Wrocław do Olsztyn w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Wrocław do Olsztyn?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Wrocław do Olsztyn za jedyne 6,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 20,48 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Olsztyn?

Autobusy z Wrocław wyjeżdżają ze stacji Wrocław DA, Wroclaw Plac Grunwaldzki and Wroclaw Airport i przyjeżdżają na stację Olsztyn, Dworzec Główny and Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego.

Cena biletu Wrocław - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 60 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 62 zł53 zł Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Wrocław do Olsztyn, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Podróż autobusem do Wrocław z Olsztyn: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Wrocław do Olsztyn dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 13 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Olsztyn z Wrocław, dostępnych jest 13 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Wrocław do Olsztyn?

Pierwszy autobus odjeżdża z Wrocław o 06:10, a ostatni o 15:11. Podróż trwa średnio 11 hours and 22 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 10 hours and 15 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Wrocław do Olsztyn?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Olsztyn.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.