Znajdź autobus z Wrocław do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów
z10,69zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,69zł
Czas podróży 6 h 49 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 23:30
Odległość 370km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Wrocław do Rzeszów

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Wrocław do Rzeszów z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Wrocław do Rzeszów?

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Wrocław do Rzeszów, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Wrocław DA, Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1 and Wroclaw Airport oraz Rzeszow Dw. Lokalny and Rzeszow Dworzec Autobusowy, Ul. A. Grottgera 1.

Autobusy z Wrocław do Rzeszów


Jako że podróż z Wrocław do Rzeszów nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Wrocław do Rzeszów?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Wrocław do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Wrocław do Rzeszów, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 6 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 8 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Wrocław - Rzeszów?

Średnia długość podróży to 6 hours and 48 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w 6 hours and 15 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:11, a ostatni o 22:06.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Wrocław - Rzeszów?

Z przewoźnikiem FlixBus and Neobus będziesz mógł dojechać autobusem z Wrocław do Rzeszów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.