Znajdź autobus z Zabrze do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 31,65 zł
Czas podróży 6 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 06:30
Ostatni odjazd 08:50
Odległość 165 km

Znajdź swój autobus z Zabrze do Łódź na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Zabrze do Łódź w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zabrze do Łódź?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Zabrze to Łódź from 31,65 zł, while the average price is 51,29 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
55 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
19,27 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Zabrze do Łódź

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Zabrze do Łódź?

Pierwszy autobus do Łódź odjeżdża o 06:30, a ostatni o 08:50. Podróż trwa 6 h 56 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 h 30 min.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Zabrze do Łódź, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Zabrze do Łódź?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Zabrze do Łódź. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Zabrze a Łódź. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.