Znajdź autobus z Zabrze do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Opole

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 9 zł
Czas podróży 1 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 11:15
Ostatni odjazd: 18:55
Odległość 72km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Zabrze do Opole

Jeśli szukasz biletów z Zabrze do Opole w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zabrze do Opole?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 4,99 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 1,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Opole?

Autobusy z Zabrze do Opole wyjeżdżają ze stacji Zabrze Rondo Sybirakow i przyjeżdżają na stację Opole Pl. Kopernika and Opole, Port Sindbad.

Cena biletu Zabrze - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zabrze do Opole, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zabrze do Opole, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Zabrze do Opole?

Na trasie z Zabrze do Opole, dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Zabrze do Opole, dostępnych jest 2 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Zabrze do Opole?

Pierwszy autobus do Opole odjeżdża o 11:07, a ostatni o 19:08. Podróż trwa 1 hour and 28 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 1 hour and 22 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Zabrze - Opole?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Opole.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.