Znajdź autobus z Zabrze do Zakopane

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zakopane

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 34 zł
Czas podróży 4 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 09:00
Ostatni odjazd: 17:00
Odległość 141km

Znajdź swój autobus z Zabrze do Zakopane na virail

Jeśli szukasz biletów z Zabrze do Zakopane w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Zabrze do Zakopane?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Zabrze do Zakopane od 7,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Zabrze do Zakopane wynoszą średnio 11,99 zł.

Skąd odjeżdżają autobusy do Zakopane?

Autobusy na trasie Zabrze - Zakopane wyjeżdżają ze stacji Zabrze Rondo Sybirakow i przyjeżdżają na stację Zakopane and Zakopane, Parking E.Leclerc.

Autobusy z Zabrze do Zakopane


Jako że podróż z Zabrze do Zakopane nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Zabrze z Zakopane: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Zabrze do Zakopane dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 2 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zakopane w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Zabrze do Zakopane, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 2 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Zabrze do Zakopane?

Podróż z Zabrze do Zakopane zajmuje około 4 hours and 45 minutes, lub nawet 4 hours and 25 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zabrze o 09:06, a ostatni o 17:06.

Przejazd autobusowy z Zabrze do Zakopane: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Zakopane.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.