Znajdź autobus z Zielona Góra do Radom

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 66,20zł
Czas podróży 13 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd: 16:40
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 393km

Znajdź połączenie autobusowe z Zielona Góra do Radom na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Zielona Góra do Radom. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Zielona Góra do Radom?

Bilety autobusowe z Zielona Góra do Radom kosztują średnio 18,73 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Zielona Góra do Radom za jedyne 15,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Przy podróży na trasie z Zielona Góra do Radom, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Zielona Góra, Dolina Zielona oraz Radom Dworzec Autobusowy.

Autobusy z Zielona Góra do Radom


Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Zielona Góra do Radom, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Jako że podróż z Zielona Góra do Radom nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Zielona Góra z Radom: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

O której odjeżdżają autobusy do Radom?

Pierwszy autobus odjeżdża z Zielona Góra o 16:05, a ostatni o 21:05. Podróż trwa średnio 11 hours and 40 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 10 hours and 30 minutes.

Przejazd autobusowy z Zielona Góra do Radom: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Zielona Góra do Radom.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.