Znajdź autobus z Zielona Góra do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 64,06zł
Czas podróży 10 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 08:35
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 501km

Autobusem z Zielona Góra do Rzeszów: łatwiej z virail

Jeśli szukasz biletów z Zielona Góra do Rzeszów w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Zielona Góra do Rzeszów?

Bilety autobusowe z Zielona Góra do Rzeszów kosztują średnio 14,48 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Zielona Góra do Rzeszów za jedyne 14,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Zielona Góra i Rzeszów?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Zielona Góra do Rzeszów to Zielona Góra, Dolina Zielona i Rzeszow Dw. Lokalny.

Autobusy z Zielona Góra do Rzeszów


Jako że podróż z Zielona Góra do Rzeszów nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zielona Góra do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Zielona Góra do Rzeszów może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rzeszów z Zielona Góra?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Zielona Góra do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Rzeszów w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń autobusowych między Zielona Góra a Rzeszów. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Zielona Góra do Rzeszów?

Podróż z Zielona Góra do Rzeszów zajmuje około 10 hours and 40 minutes, lub nawet 10 hours and 10 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Zielona Góra o 08:10, a ostatni o 21:10.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Zielona Góra do Rzeszów?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Zielona Góra do Rzeszów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.