Znajdź autobus z Zielona Góra do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,63zł
Czas podróży 2 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 01:22
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 141km

Znajdź swój autobus z Zielona Góra do Wrocław na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Zielona Góra do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zielona Góra do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Zielona Góra do Wrocław za jedyne 9,50 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 7,00 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Zielona Góra do Wrocław?

Autobusy z Zielona Góra wyjeżdżają ze stacji Zielona Góra, Dolina Zielona i przyjeżdżają na stację Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Zielona Góra - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł Więcej 15 zł13 zł Więcej 13 zł Więcej
12 zł Więcej Więcej 12 zł Więcej 61 zł Więcej

Autobusy z Zielona Góra do Wrocław


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zielona Góra do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Zielona Góra do Wrocław?

Na trasie z Zielona Góra do Wrocław, dostępnych jest 10 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 10 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Zielona Góra do Wrocław, dostępnych jest 10 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 10, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Średnia długość podróży to 2 hours and 25 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 2 hours and 5 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 08:07, a ostatni o 21:07.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Zielona Góra - Wrocław?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.