Znajdź autobus z Zielona Góra do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14 zł
Czas podróży 2 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 141km

Znajdź swój autobus z Zielona Góra do Wrocław na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Zielona Góra do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zielona Góra do Wrocław?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Zielona Góra do Wrocław za jedyne 2,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 71,50 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Zielona Góra do Wrocław?

Autobusy z Zielona Góra wyjeżdżają ze stacji Zielona Gora Zelona Gora Bus Station, Dworcowa St 27, Zielona Gora Obowiązkowa Rezerwacja Telefoniczna: 661 333 333, and Zielona Gora DWORZEC PKP 02 i przyjeżdżają na stację Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1, Wroclaw Przystanek, Ul. Sieradzka, Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Zielona Góra - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
20 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Zielona Góra do Wrocław


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zielona Góra do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Zielona Góra do Wrocław?

Na trasie z Zielona Góra do Wrocław, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Zielona Góra do Wrocław, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 3, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają autobusy do Wrocław?

Średnia długość podróży to 2 hours and 39 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 2 hours and 5 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:06, a ostatni o 21:06.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Zielona Góra - Wrocław?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również PKS Zielona Gora, LIDER and FlixBus, oferujący przejazdy do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.