Znajdź autobus z Zielona Góra do Wrocław

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wrocław

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 13 zł
Czas podróży 2 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 21:20
Odległość 141km

Znajdź swój autobus z Zielona Góra do Wrocław na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Zielona Góra do Wrocław z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Zielona Góra do Wrocław?

Jak nazywają się stacje w Zielona Góra i Wrocław?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Zielona Góra do Wrocław to Zielona Gora Bus Station, Ul. Dworcowa 27, Zielona Gora Obowiązkowa Rezerwacja Telefoniczna: 661 333 333,, Zielona Gora DWORZEC PKP 02 and Zielona Góra, Dolina Zielona i Wroclaw Dworzec Autobusowy, Ul. Sucha 1, Wroclaw Przystanek, Ul. Sieradzka, Wrocław DA and Wroclaw Airport.

Cena biletu Zielona Góra - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 13 zł

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zielona Góra do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Zielona Góra do Wrocław, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Zielona Góra do Wrocław?

Na trasie z Zielona Góra do Wrocław, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 7 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Na trasie z Zielona Góra do Wrocław dostępnych jest 7 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Zielona Góra do Wrocław?

Średnia długość podróży to 2 hours and 30 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wrocław w 2 hours and 5 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:06, a ostatni o 21:09.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Zielona Góra - Wrocław?

Z przewoźnikiem PKS Zielona Gora, LIDER and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Zielona Góra do Wrocław.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.