• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie lotnicze z Poznań do Gdańsk

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Lot

Dzisiaj

Przez Lot

Jutro

Przez Lot

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gdańsk

tanie loty z Poznań Gdańsk na virail

Z virail znalezienie najtańsze bilety lotnicze do Gdańsk jest bardzo proste: po wybraniu daty podróży, virail porówna setki stron internetowych, aby znaleźć bilety lotnicze do Gdańsk że lepiej dostosowane do potrzeb klientów. Wystarczy filtrować wyniki według cen i wyjazdu i zarezerwować tani lot do Poznań Gdańsk.

Które linie lotnicze latać z Poznań Gdańsk?

SAS, LOT, Lufthansa, , Ryanair and Wizz Air obsługują loty z Poznań Gdańsk aby między partnerami virail.

Poznań do Gdańsk przez lot

Odległość 244 km

Cena biletu Poznań - Gdańsk dla każdego dnia

 
Dzisiaj
103,81 zł
49,84 zł
Więcej
Jutro
106,52 zł
45,30 zł
27,21 zł
Za 2 dni
117 zł
45,30 zł
36,28 zł
Za 3 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Za 4 dni
117,91 zł
45,30 zł
Więcej
Za 5 dni
67 zł
31,70 zł
Więcej
Za 6 dni
92,53 zł
31,70 zł
Więcej

Podsumowanie trasy przez Lot

połączenia
-
Przewoźnicy
6
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Poznań - Gdańsk

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

67 zł

Data
Wtorek 26 Październik 2021
PKP-logo
Poznań Główny - Gdańsk Główny
14:27 - 17:54
PKP
27h 27min
Przesiadki
CO2: 8.8kg
Przez Autobus

45,30 zł

Data
Sobota 30 Październik 2021
FlixBus-logo
Poznań - Gdańsk, Hala Olivia 1840 i 1841
18:00 - 22:50
FlixBus
4h 50min
CO2: 7.82kg
Najtaniej
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 6 h 20 min
Ławica - Rębiechowo
11:10 - 17:30
110,38 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 20 h 40 min
Ławica - Rębiechowo
14:55 - 11:35
308,29 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 17 h 25 min
Ławica - Rębiechowo
18:10 - 11:35
308,29 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 14 h 5 min
Ławica - Rębiechowo
18:10 - 08:15
308,29 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 17 h 20 min
Ławica - Rębiechowo
14:55 - 08:15
324,34 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 23 h 20 min
Ławica - Rębiechowo
18:10 - 17:30
324,34 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 11 h 5 min
Ławica - Rębiechowo
21:10 - 08:15
324,34 zł

Jak długo trwa lot z Poznań Gdańsk?

Pierwsze loty do Gdańsk zaplanowano na i ostatni opuszcza Poznań jest .

Które lotniska są zagrywek przez lotów z Poznań Gdańsk?

Ławica i Rębiechowo są odlotu i przylotu ariports w Poznań Gdańsk.

Przez kilka lat, nowe przepisy dotyczące transportu cieczy zostały wprowadzone ze względów bezpieczeństwa. Jesteś mogą zabrać ze sobą do 10 pojemników z nie więcej niż 100 ml każdy. Pamiętaj, niż wiele produktów do makijażu, a także pasty do zębów, należą do tej kategorii, a zatem muszą być przeprowadzane w małej przezroczystej i zamykanej torbie.

Widział stosunkowo niewielką odległość między Poznań i Gdańsk, można również wybrać się na pociąg jako ekologiczną alternatywę dla samolotu.