• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie lotnicze z Wrocław do Szczecin Starting from 115,10 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Lot

Dzisiaj

Przez Lot

Jutro

Przez Lot

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Szczecin

Virail wyszukuje dla Ciebie tanie loty z Wrocław Szczecin

Virail wyszukuje dla Ciebie najtańsze bilety na loty z Wrocław Szczecin. Co trzeba zrobić, jest wybór tylko daty podróży i virail porówna setki stron internetowych, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej lotu od Wrocław do Szczecin.

Jakie są ceny biletów lotniczych z Wrocław Szczecin?

Najlepsze ceny lotów z Wrocław Szczecin może być tylko 115,10 zł jeśli można zarezerwować z wyprzedzeniem.



Jakie firmy można latać z podczas podróży z Wrocław Szczecin?

Firmy współpracujące z virail tak wiele, wśród których również LOT, , Wizz Air, Ryanair, SAS and Norwegian, loty z Wrocław Szczecin działających na.

Wrocław do Szczecin przez lot

Najlepsza cena 172,65 zł
Czas podróży 28 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd 05:30
Ostatni odjazd 19:40
Odległość 309 km

Cena biletu Wrocław - Szczecin dla każdego dnia

 
Dzisiaj
85 zł
54,37 zł
40,81 zł
Jutro
77,12 zł
36,23 zł
Więcej
Za 2 dni
85 zł
45,30 zł
Więcej
Za 3 dni
58,29 zł
49,84 zł
Więcej
Za 4 dni
60,71 zł
49,84 zł
Więcej
Za 5 dni
75,62 zł
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Lot

połączenia
50
Przewoźnicy
6
Cena minimalna
115,10 zł
Cena maksymalna
6 717,06 zł

Wrocław - Szczecin

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

75,48 zł

Data
Czwartek 28 Październik 2021
PKP-logo
Wrocław Glowny - Szczecin Train Station
22:58 - 06:12
PKP
7h 14min
Przesiadki
CO2: 11.13kg
Przez Autobus

54,37 zł

Data
Czwartek 28 Październik 2021
FlixBus-logo
Wrocław, Dworzec Autobusowy - Szczecin, ul. Kolumba
18:10 - 23:55
FlixBus
5h 45min
CO2: 9.89kg
Najtaniej
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 24 h
Wrocław-Strachowice - Goleniów
15:50 - 15:50
172,65 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 13 h 30 min
Wrocław-Strachowice - Goleniów
06:45 - 20:15
179,54 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 24 h
Wrocław-Strachowice - Goleniów
15:50 - 15:50
179,54 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 21 h 50 min
Wrocław-Strachowice - Goleniów
18:00 - 15:50
202,21 zł
LOT-logo
LOT
Czas podróży: 21 h 10 min
Wrocław-Strachowice - Goleniów
18:40 - 15:50
241,71 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 25 h 15 min
Wrocław-Strachowice - Goleniów
14:35 - 15:50
263,39 zł
Ryanair-logo
Ryanair
Czas podróży: 9 h 45 min
Wrocław-Strachowice - Goleniów
10:30 - 20:15
299,90 zł

Kiedy jest pierwszy lot do Szczecin zaplanowane?

Minimalny czas trwania lotu od Wrocław do Szczecin jest 2 h 55 min.

Jakie są lotniska wylotów w Wrocław i Szczecin?

Lotniska w serwowane przez lotów z Wrocław Szczecin są Wrocław-Strachowice i Goleniów.

Nie zapomnij zadbać o zameldowaniu: zwłaszcza podczas lotu z tanich linii lotniczych, pasażerowie są zobowiązani do odprawy online, w przeciwnym razie zostaną one ukarane. Jednakże, nawet jeżeli odprawy online nie jest wymagane przez firmę, może to przyspieszyć procedury lotniskowe.

Widział stosunkowo niewielką odległość między Wrocław i Szczecin, można również wybrać się na pociąg jako ekologiczną alternatywę dla samolotu.