Wyszukaj połączenie kolejowe z Będzin do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25 zł
Czas podróży 3 h 59 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 10:50
Ostatni odjazd 23:18
Odległość 49 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Będzin do Rybnik na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Rybnik. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Będzin do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Będzin do Rybnik?

Średnia cena biletów kolejowych z Będzin do Rybnik to 39,54 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Będzin do Rybnik kosztują około 25 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Będzin do Rybnik?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Będzin - Rybnik.

Pociągi z Będzin do Rybnik

Ile zajmuje podróż z Będzin do Rybnik i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rybnik w 1 h 45 min, ale średnio zabiera to 3 h 59 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Będzin do Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Bedzin Train Station i przyjeżdżają na stację Rybnik Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Będzin do Rybnik jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Będzin pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Będzin do Rybnik, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 3 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.