Wyszukaj połączenie kolejowe z Berlin do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 27,56 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 113,37 zł
Czas podróży 6 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 16
Pierwszy odjazd 10:37
Ostatni odjazd 23:40
Odległość 126 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Berlin do Szczecin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Berlin do Szczecin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Berlin do Szczecin za 85,71 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Szczecin kosztują około 152,49 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Berlin do Szczecin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Deutsche Bahn, SBB and PKP, świadczącego usługi na trasie Berlin - Szczecin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 124,99 zł 127,73 zł 125 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej 66,98 zł 66,94 zł 49 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 68,02 zł Więcej Więcej

Pociągi z Berlin do Szczecin

Ile zajmuje podróż z Berlin do Szczecin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Szczecin zabiera średnio 6 h 12 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 h 45 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 10:18, a ostatni wyjeżdża z Berlin o 23:40.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Berlin do Szczecin?

Pociąg z Berlin odjeżdża ze stacji Berlin Gesundbrunnen and Berlin Hauptbahnhof i przyjeżdża na stację Szczecin Glowny and Szczecin Główny.

Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Berlin do Szczecin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Berlin pociągiem, dziennie dostępnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że trasy 1.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 9.5 połączeń kolejowych z Berlin do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 8 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1.5 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.