Wyszukaj połączenie kolejowe z Biała Podlaska do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 31
Pierwszy odjazd: 05:18
Ostatni odjazd: 19:53
Odległość 145km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Biała Podlaska do Warszawa

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Warszawa. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Biała Podlaska do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Biała Podlaska do Warszawa?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Biała Podlaska a Warszawa.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Biała Podlaska do Warszawa?

Cena biletu Biała Podlaska - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
2 940 zł2 940 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
15 zł14 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Podróż między Biała Podlaska oraz Warszawa jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Biała Podlaska - Warszawa?

Pociąg z Biała Podlaska odjeżdża ze stacji Biała Podlaska i przyjeżdża na stację Warszawa Ochota, Warszawa Ochota WKD, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wileńska or Warszawa Wschodnia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Warszawa z Biała Podlaska?

Dostępnych jest 20 połączeń kolejowych do Warszawa z Biała Podlaska. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Warszawa z Biała Podlaska, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 20 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Biała Podlaska do Warszawa i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 2 hours and 14 minutes, ale średnio zabiera to 82604 hours and 40 minutes.