Wyszukaj połączenie kolejowe z Białogard do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Włocławek

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 23:37
Odległość 254km

Najtańsze bilety na pociąg z Białogard do Włocławek na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od BiałogardX do Włocławek. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Białogard do Włocławek?

Aby dostać się do Włocławek pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Białogard do Włocławek?

Pociągi z Białogard do Włocławek


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Włocławek i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Włocławek odjeżdzają z Białogard i przyjeżdżają na stację Włocławek or Włocławek Zazamcze.

Ile połączeń z Białogard do Włocławek jest każdego dnia?

Dostępnych jest 8 połączeń kolejowych do Włocławek z Białogard. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 8 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Włocławek na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Włocławek z Białogard, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 8 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Białogard do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 05:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 6 hours and 42 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Włocławek w ciagu 5 hours and 20 minutes.