Wyszukaj połączenie kolejowe z Białystok do Lublin

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Lublin

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 47
Pierwszy odjazd: 04:57
Ostatni odjazd: 22:56
Odległość 213km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Białystok do Lublin na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Białystok do Lublin?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Białystok a Lublin oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Białystok do Lublin?

Pociągi z Białystok do Lublin


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Białystok do Lublin?

Pociągi do Lublin mogą odjeżdzać z Białystok Wiadukt i przyjeżdżać na stację Lublin.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Lublin z Białystok: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Białystok pociągiem, dziennie dostępnych jest 47 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Lublin z Białystok, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 47 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 47 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Białystok do Lublin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 hours and 16 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Lublin w ciągu 6 hours and 13 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Białystok o 04:03, a ostatni o 22:03.