Wyszukaj połączenie kolejowe z Bielsko-Biała do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 43 min
Połączenia dla każdego dnia 55
Pierwszy odjazd: 04:02
Ostatni odjazd: 22:21
Odległość 48km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Bielsko-Biała do Katowice

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od Bielsko-BiałaX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Bielsko-Biała do Katowice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Bielsko-Biała a Katowice.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bielsko-Biała do Katowice?

Cena biletu Bielsko-Biała - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
11 zł9 zł9 zł11 zł11 zł11 zł13 zł
5 zł24 zł7 zł Więcej Więcej 5 zł6 zł

Pociągi z Bielsko-Biała do Katowice


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Bielsko-Biała do Katowice?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Bielsko-Biała Główna, Bielsko-Biała Lipnik or Bielsko-Biała Leszczyny i przyjeżdżają na stację Katowice Załęże, Katowice, Katowice Brynów or Katowice Ligota.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Bielsko-Biała: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Bielsko-Biała pociągiem, dziennie dostępnych jest 31 połączeń. Zauważ, że trasy 18 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Bielsko-Biała, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 31 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 13 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 18 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Bielsko-Biała do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 1 hour and 7 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 58 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Bielsko-Biała o 04:11, a ostatni o 22:11.