Wyszukaj połączenie kolejowe z Bielsko-Biała do Zabrze

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 03:58
Ostatni odjazd: 22:16
Odległość 59km

Najtańsze bilety na pociąg z Bielsko-Biała do Zabrze na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Bielsko-Biała do Zabrze w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Bielsko-Biała do Zabrze?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Bielsko-Biała - Zabrze.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bielsko-Biała do Zabrze?

Pociągi z Bielsko-Biała do Zabrze


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Bielsko-Biała - Zabrze?

Pociągi do Zabrze odjeżdzają z Bielsko-Biała ze stacji Bielsko-Biała Leszczyny or Bielsko-Biała Główna i przyjeżdźają na stację Zabrze.

Ile połączeń z Bielsko-Biała do Zabrze jest każdego dnia?

Dostępnych jest 13 połączeń kolejowych do Zabrze z Bielsko-Biała. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 13 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Zabrze z Bielsko-Biała, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 13 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Bielsko-Biała do Zabrze?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 03:08, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 1 hour and 39 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 1 hour and 14 minutes.