Wyszukaj połączenie kolejowe z Bobrowo do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 21 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 05:31
Ostatni odjazd: 19:46
Odległość 376km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Bobrowo do Rudnik nad Sanem na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Bobrowo do Rudnik nad Sanem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Bobrowo - Rudnik nad Sanem.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Bobrowo do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Bobrowo do Rudnik nad Sanem


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Bobrowo oraz Rudnik nad Sanem, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Bobrowo do Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Bobrowo Pomorskie i przyjeżdżają na stację Rudnik N. Sanem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Bobrowo?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Bobrowo pociągiem, dziennie dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Bobrowo, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Rudnik nad Sanem i ile trwa podróż?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rudnik nad Sanem w 14 hours and 33 minutes, ale średnio zabiera to 19 hours and 39 minutes.