Wyszukaj połączenie kolejowe z Bochnia do Majdan Królewski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Majdan Królewski

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 10:20
Ostatni odjazd: 22:42
Odległość 104km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Bochnia do Majdan Królewski

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Bochnia do Majdan Królewski?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Bochnia a Majdan Królewski oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bochnia do Majdan Królewski?

Pociągi z Bochnia do Majdan Królewski


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Bochnia do Majdan Królewski?

Możesz pojechać pociągiem do Majdan Królewski z Bochnia, który przyjeżdża na stację Majdan Królewski.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Majdan Królewski z Bochnia: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Majdan Królewski z Bochnia pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Bochnia do Majdan Królewski, każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 6 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Bochnia do Majdan Królewski i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Majdan Królewski w 3 hours and 24 minutes, ale średnio zabiera to 6 hours and 2 minutes.