Wyszukaj połączenie kolejowe z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Boleszkowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 04:09
Ostatni odjazd: 23:39
Odległość 138km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Buk, Województwo wielkopolskie a Boleszkowice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice?

Pociągi z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Boleszkowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Buk, Województwo wielkopolskie odjeżdża ze stacji Buk i przyjeżdża na stację Boleszkowice.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Boleszkowice z Buk, Województwo wielkopolskie?

Dostępnych jest 11 połączeń kolejowych do Boleszkowice z Buk, Województwo wielkopolskie. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice, każdego dnia dostępnych jest 11 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Buk, Województwo wielkopolskie do Boleszkowice?

Podróż pociągiem do Boleszkowice zabiera średnio 11 hours and 6 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 59 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:05, a ostatni wyjeżdża z Buk, Województwo wielkopolskie o 23:05.