• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Ełk

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Ełk

Tanie bilety na pociąg z Bydgoszcz do Ełk na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Bydgoszcz do Ełk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bydgoszcz do Ełk?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Bydgoszcz do Ełk za 73 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Ełk kosztują około 95,01 zł.Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Bydgoszcz do Ełk?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Bydgoszcz - Ełk.

Bydgoszcz do Ełk przez pociąg

Najlepsza cena 73 zł
Czas podróży 10 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 05:08
Ostatni odjazd 21:02
Odległość 299 km

Podsumowanie trasy przez train

połączenia
3
Przewoźnicy
2
Cena minimalna
73 zł
Cena maksymalna
154 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 7 h 17 min
Bydgoszcz Główna - Elk Train Station
04:11 - 11:28
98 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 14 h 26 min
Bydgoszcz Główna - Elk Train Station
21:02 - 11:28
98 zł

O której odjeżdżają pociągi do Ełk i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 10 h 40 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Ełk w ciągu 6 h 41 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Bydgoszcz o 05:08, a ostatni o 21:02.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Ełk?

Pociąg z Bydgoszcz odjeżdża ze stacji Bydgoszcz Główna i przyjeżdża na stację Elk Train Station.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Podróż między Bydgoszcz oraz Ełk jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Ełk z Bydgoszcz: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Ełk z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Ełk na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Ełk z Bydgoszcz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 3 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.