Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 03:36
Ostatni odjazd: 23:39
Odległość 318km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Bydgoszcz do Gliwice

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od BydgoszczX do Gliwice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Bydgoszcz do Gliwice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Bydgoszcz a Gliwice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Bydgoszcz do Gliwice?

Pociągi z Bydgoszcz do Gliwice


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gliwice?

Możesz pojechać pociągiem do Gliwice z Bydgoszcz Główna, który przyjeżdża na stację Gliwice Kuźnica.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Gliwice z Bydgoszcz: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych z Bydgoszcz do Gliwice. Zauważ, że wśród nich jest 17 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Bydgoszcz do Gliwice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 8 hours and 38 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gliwice w ciągu 6 hours and 46 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Bydgoszcz o 03:06, a ostatni o 23:06.