Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 31
Pierwszy odjazd: 06:12
Ostatni odjazd: 22:40
Odległość 326km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Bydgoszcz do Katowice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Bydgoszcz do Katowice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Bydgoszcz a Katowice.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Bydgoszcz do Katowice?

Cena biletu Bydgoszcz - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 51 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Bydgoszcz do Katowice


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Bydgoszcz oraz Katowice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Bydgoszcz do Katowice?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Bydgoszcz Główna i przyjeżdżają na stację Katowice Załęże.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Katowice z Bydgoszcz: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 31 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Bydgoszcz, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 31 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 30 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Bydgoszcz do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Katowice odjeżdzą o 06:09, a ostatni o 22:09. Podróż trwa średnio 8 hours and 59 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w ciagu 6 hours and 51 minutes.