Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 31
Pierwszy odjazd: 00:04
Ostatni odjazd: 20:55
Odległość 366km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Bydgoszcz do Kraków na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Bydgoszcz do Kraków w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Bydgoszcz do Kraków?

Aby dostać się do Kraków pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Bydgoszcz do Kraków?

Cena biletu Bydgoszcz - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
45 zł60 zł Więcej 53 zł58 zł45 zł41 zł
248 zł550 zł Więcej 177 zł224 zł239 zł234 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej 39 zł Więcej Więcej

Pociągi z Bydgoszcz do Kraków


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Bydgoszcz oraz Kraków jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Bydgoszcz do Kraków?

Pociąg z Bydgoszcz odjeżdża ze stacji Bydgoszcz Główna i przyjeżdża na stację Kraków Sidzina, Kraków Płaszów, Kraków Łagiewniki, Kraków Główny or Kraków Zabłocie.

Ile połączeń z Bydgoszcz do Kraków jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 16 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Bydgoszcz do Kraków, każdego dnia dostępnych jest 16 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kraków?

Podróż pociągiem do Kraków zabiera średnio 245399 hours and 59 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 7 hours and 23 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:12, a ostatni wyjeżdża z Bydgoszcz o 20:12.