Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 07:17
Ostatni odjazd: 01:38
Odległość 182km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Bydgoszcz do Łódź

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Łódź. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Bydgoszcz do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Bydgoszcz do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Bydgoszcz - Łódź.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bydgoszcz do Łódź?

Cena biletu Bydgoszcz - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
49 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Bydgoszcz do Łódź


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Bydgoszcz oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Bydgoszcz do Łódź?

Możesz pojechać pociągiem do Łódź z Bydgoszcz Główna, który przyjeżdża na stację Łódź Żabieniec or Łódź Widzew.

Ile połączeń z Bydgoszcz do Łódź jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Łódź z Bydgoszcz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Bydgoszcz do Łódź?

Średnia długość podróży to 7 hours and 21 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Łódź w ciągu 3 hours and 36 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Bydgoszcz o 07:03, a ostatni o 01:04.