Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Nowy Sącz

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Nowy Sącz

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 04:02
Ostatni odjazd: 19:00
Odległość 432km

Tanie bilety na pociąg z Bydgoszcz do Nowy Sącz na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od BydgoszczX do Nowy Sącz. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Bydgoszcz do Nowy Sącz: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Bydgoszcz a Nowy Sącz oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Bydgoszcz do Nowy Sącz?

Pociągi z Bydgoszcz do Nowy Sącz


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Bydgoszcz do Nowy Sącz?

Pociągi do Nowy Sącz odjeżdzają z Bydgoszcz Główna i przyjeżdżają na stację Nowy Sącz.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Nowy Sącz z Bydgoszcz?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Nowy Sącz z Bydgoszcz. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 7 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Bydgoszcz do Nowy Sącz, każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 7 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Bydgoszcz do Nowy Sącz i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Nowy Sącz zabiera średnio 11 hours and 9 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 9 hours and 24 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:10, a ostatni wyjeżdża z Bydgoszcz o 19:10.