Wyszukaj połączenie kolejowe z Bydgoszcz do Siedlce

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Siedlce

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 41 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 23:04
Ostatni odjazd: 19:45
Odległość 308km

Najtańsze bilety na pociąg z Bydgoszcz do Siedlce na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Bydgoszcz do Siedlce w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Bydgoszcz do Siedlce?

Aby dostać się do Siedlce pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Bydgoszcz do Siedlce?

Pociągi z Bydgoszcz do Siedlce


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Siedlce i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Siedlce z Bydgoszcz Główna, który przyjeżdża na stację Siedlce Wschodnie or Siedlce.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Siedlce z Bydgoszcz: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Siedlce z Bydgoszcz pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Siedlce z Bydgoszcz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 19 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Bydgoszcz do Siedlce i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Siedlce odjeżdzą o 23:02, a ostatni o 19:03. Podróż trwa średnio 7 hours and 29 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Siedlce w ciagu 5 hours and 1 minute.