Wyszukaj połączenie kolejowe z Chorzów do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 52
Pierwszy odjazd: 00:17
Ostatni odjazd: 23:33
Odległość 6km

Tanie bilety na pociąg z Chorzów do Katowice na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ChorzówX do Katowice. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Chorzów do Katowice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Chorzów a Katowice.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Chorzów do Katowice?

Pociągi z Chorzów do Katowice


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Na krótkich dystansach, takich jak między Chorzów oraz Katowice, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Chorzów - Katowice?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Chorzów ze stacji Chorzów Batory or Chorzów Miasto i przyjeżdźają na stację Katowice Ligota, Katowice Brynów, Katowice or Katowice Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Chorzów?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Chorzów pociągiem, dziennie dostępnych jest 44 połączeń. Zauważ, że trasy 15 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Chorzów, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 44 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 30 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 15 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Chorzów do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Katowice w 3 minutes, ale średnio zabiera to 2 hours and 2 minutes.