Wyszukaj połączenie kolejowe z Chorzów do Nowogard

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Nowogard

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 16
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 23:24
Odległość 458km

Tanie bilety na pociąg z Chorzów do Nowogard na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Chorzów do Nowogard?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Chorzów - Nowogard.

Ile kosztują bilety na pociąg z Chorzów do Nowogard?

Pociągi z Chorzów do Nowogard


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Chorzów do Nowogard?

Możesz pojechać pociągiem do Nowogard z Chorzów Miasto or Chorzów Stary, który przyjeżdża na stację Nowogard.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Nowogard z Chorzów?

Dostępnych jest 16 połączeń kolejowych do Nowogard z Chorzów. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 16 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Nowogard na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Nowogard z Chorzów, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 16 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Chorzów do Nowogard i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 hours and 39 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Nowogard w ciągu 8 hours and 51 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Chorzów o 07:12, a ostatni o 21:12.