Wyszukaj połączenie kolejowe z Chorzów do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży :min min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 05:25
Ostatni odjazd: 23:35
Odległość 14km

Tanie bilety na pociąg z Chorzów do Zabrze na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Zabrze. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Chorzów do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Pociągi z Chorzów do Zabrze: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Chorzów a Zabrze.

Ile kosztują bilety na pociąg z Chorzów do Zabrze?

Pociągi z Chorzów do Zabrze


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Chorzów do Zabrze?

Pociągi do Zabrze mogą odjeżdzać z Chorzów Miasto or Chorzów Stary i przyjeżdżać na stację Zabrze.

Ile połączeń z Chorzów do Zabrze jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Chorzów pociągiem, dziennie dostępnych jest 14 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

, Jeśli chcesz podróżować do Zabrze z Chorzów, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 14 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 3 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Chorzów do Zabrze i kiedy odjeżdżają pociągi?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zabrze w 49 minutes, ale średnio zabiera to 1 hour and 41 minutes.